تیزر بازی Kingdom Come: Deliverance منتشر شد.

دسته: آرشیو اخبار , بازی , رسانه , ویدئو
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۶ خرداد ۱۳۹۴

به تازگی، Warhorse Studios با انتشار تیزر تریلر بازی Kingdom Come: Deliverance، رسما اعلام کرد که  امسال در E3 2015 شاهد نمایش کاملی از این عنوان خواهیم بود. با جزئیات بیشتر با فارس دیجیتال همراه باشید.

بازی Kingdom Come: Deliverance یک عنوان نقش آفرینی اول شخص جهان آزاد قرون وسطایی است که دیگر خبری از عناصر و موجودات علمی تخیلی به مانند اژدها، ارواح و قدرت های جادویی نیست؛ مانند هر بازی حماسی دیگر در این بازی نیز باید با شمشیر و سلاح های سرد خود بجنگید. طبق گفته سازندگان، مناطق بازی اگرچه محدود ولی بسیار وسیع هستند که شما می توانید در این مناطق به گشت و گذار و انجام کوئست ها و ماموریت های اصلی بازی بپردازید. انتشار این عنوان به سال ۲۰۱۶ موکول شده اما در ماه ژوئن تست آلفای این بازی کلید می خورد و طبق گفته Warhorse Studios، عنوان Kingdom Come: Deliverance شامل ویژگی های جدید و متفاوت بسیاری است که شاهد نمایش کاملی از این عنوان در E3 2015 خواهیم بود.

به تازگی تیزر تریلری نیز از بازی Kingdom Come: Deliverance منتشر شده است که شما می توانید تریلر مورد نظر مشاهده فرمایید.

 

عنوان Kingdom Come: Deliverance در سال ۲۰۱۶ برای کنسول های PlayStation 4 ،Xbox One و پلتفرم های GNU/Linux ،Mac OS و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

نمایشگاه E3 2015 نیز در تاریخ ۱۶-۱۸ ژوئن ۲۰۱۵( ۲۶-۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۴) در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد.


نوشته شده توسط:FarsDigital - 143 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱
برچسب ها: