سازندگان سریال Game of Thrones اطلاعات جدیدی از فصل هشت منتشر کردند

دسته: آرشیو اخبار , فیلم و سریال
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۲ تیر ۱۳۹۶

با نزدیک شدن به انتشار فصل هفتم سریال Game of Thrones سازندگان این مجموعه، دی. بی. وایس و دیوید بنیاف، از کامل شدن داستان فصل هشتم خبر دادند.

در چند هفته آینده شاهد بازگشت ساخته موفق شبکه HBO که اقتباسی از کتاب نغمه آتش و یخ جرج آر. آر. مارتین است، خواهیم بود. انتظار نسبت به گذشته طولانی‎تر بود اما با عکس‎ها و پیشنمایش‌هایی همراه بود که هیجان بسیاری را وعده می‎داد. حتی بهتر از آن انتشار دو تریلر بود که تریلر دوم نکات بسیاری درباره شخصیت‎ها به ما نشان داد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این سریال منتشر شده‎اند. ما تازه متوجه شدیم که جسیکا هنویک نقش خود را در سریال Game of Thrones به خاطر بازی در فیلم Iron Fist کمپانی مارول، رها کرده‎است، همچنین بحث درباره ملاقات احتمالی آریا و لیتل فینگر که با تئوری طرفداران در آمیخته شده، بسیار داغ است. اگرچه نمی‎توان اطلاعات کاملا دقیقی از تریلر بدست آورد اما با توجه به مشاهداتی که داشتیم بسیاری از طرفداران فکر می‎کنند در این فصل از سریال Game of Thrones شاهد ملاقات دو برادر کلگین، گرگور و سندور، خواهیم بود. خبر‎های خوبی از مصاحبه سایت EW با دی. بی. وایس و دیوید بنیاف به دست آمده است. وقتی از آن‎ها درباره پیشرفت در نوشتن داستان فصل هشت سوال شد، آن‎ها جواب‎های متفاوتی دادند:

بنیاف: کار نوشتن فصل هشتم سریال تقریبا تمام است، البته به کار بردن لفظ تقریبا شاید درست نباشد.

وایس: فکر نکنم نظر من با وایس یکی باشد، این کار هیجان‎انگیز است اما همیشه فشار کار وجود دارد و ما نمی‎خواهیم که اشتباه کنیم.

اخیرا شایعه‎ای پخش شده است که انتشار فصل هشتم سریال Game of Thrones به جای 2018 به 2019 موکول شده است. با توجه به ارزش ساخت دو فصل پایانی و همچنین تاخیر فصل هفتم این تئوری ممکن است درست باشد. هنگامی که سوالی درباره تاریخ انتشار فصل هشتم  مطرح شد، بنیوف از نامشخص بودن آن گفت:

صادقانه بگویم، ما هنوز نمی‎دانیم. تاریخ‎های انتشار معمولا خیلی تغییر می‎کنند و جلو و عقب می‎روند اما تا تعیین زمان دقیق بسیار فاصله دارند.

خبر پیشرفت در نوشتن داستان برای ما خوشایند است، ولی از نزدیک شدن سریال به پایان راهش خبر می‎دهد. با این وجود تاریخ انتشار فصل هشت این سریال ممکن است بیشتر از مدت معمول به تعویق بیفتد، اگرچه این خبر ممکن است به مذاق طرفداران خوش نیاید ولی این وقت صرف ساخت نسخه‎ای بی‎نظیر از سریال را می‎دهد و تا آن زمان شاید جورج آر آر مارتین هم کار نوشتن کتابThe Winds of Winter را تمام کرده باشد!


نوشته شده توسط:نویسنده - 830 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵
برچسب ها: