0

اپل واچ ۷ با لبه‌های تخت و رنگ جدید!

apple watch series 7 redesign
بازدید 60

اپل واچ ۷ با لبه‌های تخت و رنگ جدید

به گزارش فارس دیجیتال براساس شایعات، ممکن است که اپل واچ سری هفتم به مانند سری آیفون 12 و آیپد پرو جدید از طراحی به‌روز کمپانی اپل بهره‌ ببرد و با لبه‌های تخت راهی بازار شود؛ گفته شده که این سری از ساعت‌های اپل با رنگ جدیدی شبیه رنگ سبز ایرپاد مکس به بازار عرضه خواهد شد.

جان‌ پراسر کسی که به کمپانی اپل بسیار نزدیک است و به منابع این کمپانی آگاه است، در قسمتی از پادکست جدید خود در رابطه با اپل واچ 7 صحبت کرده. او اعلام کرده که تغییرات این نسخه از اپل واچ تا حد زیادی مربوط به طراحی خواهد شد. او گفته که این شایعات منطقی به نظر می‌رسد چرا که مدتی است زبان طراحی اپل تغییر کرده و اکنون نیز نوبت به اپل واچ رسیده تا دچار تغییر شود. او گفت اپل واچ ۷ لبه مشابه مدل‌های اخیر آیپد خواهد شد.

 

apple watch series 7 concept

این صحبت‌هایی که اکنون مطرح شده با پیش‌بینی قبلی «مینگ-چی کو»، تحلیلگر مشهور مسائل اپل بسیار شباهت دارد. مینگ چی کو در سپتامبر سال گذشته گفت که کمپانی اپل مشغول تغییر طراحی اپل واچ است و ممکن است که این ساعت هوشمند جدید را با ظاهری کاملا متفاوت ببینیم.

این گونه که به نظر می‌رسد کوپرتینی‌ها با این کار می‌خواهد زبان طراحی تمامی محصولات خود را شبیه به یکدیگر کنند. در بخش دیگری از این پادکست به این نکته اشاره شده تا یکی از رنگ‌های آتی اپل واچ ۷ مشابه ایرپاد مکس طیفی از رنگ سبز خواهد داشت.

Untitled 1 ahYV2H3.width 1000

 

جان پراسر در بخش دیگری از صحبت‌هایش به صورت مبهم گفته که در آینده شاهد نوعی ایرتگ مغناطیسی خواهیم بود. هنوز اطلاعاتی در این باره منتشر نشده و نمی‌دانیم که آیا این صحبت‌ها واقعیت دارد یا که خیر؟

اپل برای قابلیت‌های ساعت هوشمندش نیز در حال توسعه مثل پایش فشار خون و اندازه‌گیری قند خون است، اما هنوز مشخص نیست که این قابلیت‌ها به اپل واچ سری 7 خواهد آمد یا با سری‌های بعدی منتشر خواهد شد.

به نظر شما اگر طراحی اپل واچ سری 7 تخت باشد، زیبا خواهد بود؟ آیا زبان طراحی محصولات جدید اپل را می‌پسندید؟

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *